tel: 883 676 941      starlashacademy@gmail.com  - Kraków, Ul. Gen. Sowińskiego 1

  • Polski
  • Deutsch
  • English

pdstr_bnr0

Akcesoria do stylizacji rzęs

Asortyment, dzięki któremu uzyskasz piękne spojrzenie na dłużej. Akcesoria do stylizacji rzęs pomogą nie tylko w ich przedłużeniu, ale także codziennej pielęgnacji. Oferujemy kleje, pęsety, primery, szczoteczki, płatki pod oczy, taśmy do separowania i więcej.

Akcesoria do rzęs

Kleje do rzęs

Akcesoria dla profesjonalnych stylistek! Oferujemy kleje do rzęs o czasie wiązania nawet do 10 tygodni. Do wyboru masz kolor czarny bądź grafitowy. W asortymencie posiadamy produkty w małych buteleczkach o pojemności 3 ml, co zapobiega ich wyschnięciu przed zużyciem.

Kleje do rzęs

Pęsety do przedłużania rzęs

Pomogą w precyzyjnym wykonaniu zabiegu kosmetycznego. Prezentowane pęsety do przedłużania rzęs są lekkie, idealnie dopasowują się do dłoni stylistki i zakończone zostały uchwytem. W ofercie posiadamy modele w różnych kolorach oraz wymiarach do wyboru.

Pęsety do rzęs

Rzęsy kolorowe

Sprawdzą się przy oryginalnych i odważnych stylizacjach zarówno na imprezę weselną, jak i inne wydarzenie. Prezentowane rzęsy kolorowe pomogą nie tylko uzyskać spektakularny efekt, ale także podkreślą naturalną barwę tęczówki. W ofercie posiadamy produkt m.in. w intensywnym kolorze niebieskim.

Rzęsy kolorowe

Kategorie produktów

studio
prawa do strony (c) 2017 starlashacademy.pl
facebook strony internetowej instagram strony starlash
Kraków, ul. Gen. Józefa Sowińskiego 1